Pranie tapicerki samochodowej, meblowej, dywanów i wykładzin

Pranie tapicerki samochodowej, meblowej, dywanów i wykładzin

Oferujemy profesjonalne usługi z zakresu prania, czyszczenia tapicerki samochodowej, tapicerki meblowej (wersalki, sofy, krzesła, pufy, narożniki, kanapy, poduszki meblowe, fotele, itp.), oraz każdego rodzaju dywanów oraz wykładzin. Dobieramy najlepsze środki chemiczne dostępne na rynku . Dostosowujemy nasze usługi do indywidualnych potrzeb klienta. Oferujemy usługi prania i czyszczenia tapicerek samochodowych, tapicerek meblowych i dywanów zarówno dla osób prywatnych jak i większych firm.
Usługi wykonujemy u klienta.
pranie-tapicerki-samochodowej

PRANIE I CZYSZCZENIE TAPICERKI SAMOCHODOWEJ

Czyste wnętrze samochodu zapewnia bezpieczną i komfortową podróż, dlatego warto skorzystać z profesjonalnej oferty naszej firmy i zadbać o jego wygląd. Wykonywana przez nas usługa jest w pełni bezpieczna dla tapicerki samochodowej.

Proces prania tapicerki w samochodzie obejmuje : Dokładne odkurzenie wnętrza auta.
Ocenę zabrudzeń materiału i dobranie odpowiednich środków piorących.
Naniesienie preparatu i dokładne wtarcie go w czyszczoną powierzchnię.
Odczekanie czasu potrzebnego do rozpuszczenia brudu przez środek piorący.
Wypłukanie zabrudzeń za pomocą ekstrakcji (natrysk i jednoczesne odessanie pod ciśnieniem).
Sprawdzenie czyszczonych elementów i odplamianie ewentualnych pozostałości po trudnych plamach.
Czyszczenie tapicerki samochodowej, przeprowadzone przez nasz zespół w ten sposób, pozwala na usunięcie wszelkich zabrudzeń nie powodując jednocześnie przemoczenia siedzeń. Dzięki temu tapicerka pozostaje czysta oraz świeża. Do prania zawsze używamy profesjonalnych i ekologicznych środków czyszczących nieszkodliwych dla dzieci oraz zwierząt.

Czas schnięcia i długość usługi
. Czas potrzebny na całkowite wyschnięcie pranej tapicerki samochodowej zależy od stopnia jej zabrudzenia i pogody. W okresie letnim trwa to od około 2 do 4 godzin, natomiast w dni chłodne potrzeba od 12 do około 24 godzin. Zimą zalecamy wykonywanie usługi klientom, którzy przechowują samochód w garażu i mają możliwość ogrzania auta. Długość trwania usługi to przeważnie 1 – 2 godziny.
 
pranie-tapicerki-meblowej

PRANIE TAPICERKI MEBLOWEJ

Oferujemy pranie tapicerki meblowej: kanap, sof, narożników, foteli i krzeseł.
Oferowane przez naszą firmę usługi prania kanap i innych mebli to nie tylko efekty wizualne, które przywrócą im dawny blask, ale także pozbycie się niewidocznych drobnoustrojów, które powodowały nieprzyjemny zapach. Nasi pracownicy skutecznie pozbędą się zapachu moczu psa czy kota.

Czyszczenie mebli rozpoczynamy od dokładnego odkurzenia całej powierzchni, która będzie prana. Kolejno dopasowujemy odpowiedni środek czyszczący do plam, zabrudzeń oraz rodzaju tapicerki mebli. Następnie nanosimy środek piorący bezpieczny dla dzieci, dorosłych oraz zwierząt i wcieramy go dokładnie w celu rozpuszczenia zabrudzeń znajdujących się na meblu. Gdy preparat zacznie działać brud i zanieczyszczenia znajdujące się w meblach są usuwane za pomocą ekstrakcji (natrysku i jednoczesnego odessania pod ciśnieniem). Po skończonym procesie pracownik ocenia stan tapicerki i usuwa ewentualne ślady po zabrudzeniach.
Usługa czyszczenia/prania wykonywana jest na mokro. W przypadku drewnianych lub wrażliwych na wodę podłóg należy zabezpieczyć je folia/ręcznikiem dookoła czyszczonego mebla, lub poprosić o to naszego pracownika.
Czas prania mebli i długość schnięcia. Pranie narożników, kanap dla 2 - 4 osób trwa ok. 1 godzinę, w przypadku większych mebli czas wydłuża się do około 2 godzin.

Podczas prania tapicerki meblowej nasi pracownicy starają się odprowadzić jak największą ilość wody z pranego materiału, jednakże zalecamy nie korzystać z mebli bezpośrednio po wykonanej usłudze. Polecamy odczekać od ok. 5 do 24 godzin w celu całkowitego wyschnięcia - czas ten uzależniony jest od panującej temperatury powietrza w pomieszczeniu oraz stopnia zabrudzenia.
Pracownicy naszej firmy to doświadczony zespół posiadający odpowiednie preparaty, a także sprzęt do czyszczenia mebli skórzanych i tapicerowanych.
 
pranie-tapicerki-biurowej

PRANIE MEBLI BIUROWYCH

Kanapy, krzesła i fotele to nieodłączny element wyposażenia biur i lokali usługowych, a utrzymanie ich w czystości pozwala zwiększyć komfort pracy oraz zapewnić pozytywny wizerunek siedziby firmy. Profesjonalnie wykonane pranie tapicerek meblowych umożliwia usunięcie uporczywych plam i zabrudzeń bez konieczności kosztownej wymiany mebli na nowe.
 
pranie-wykladzin

PRANIE I CZYSZCZENIE DYWANÓW ORAZ WYKŁADZIN

Bez względu na to, co leży na naszej podłodze, jest to miejsce, w którym codziennie zbiera się spora ilość zanieczyszczeń, dlatego też warto skorzystać z naszych profesjonalnych usług i zadbać o ich czystość.
Proces prania dywanów i wykładzin. Na samym początku czyszczona powierzchnia zostaje odkurzona. Następnie w zależności od rodzaju dywanu i zabrudzeń dobierany jest odpowiedni preparat odplamiający. Kolejnym etapem jest wypłukanie zanieczyszczeń znajdujących się na powierzchni wraz z niewidocznymi drobnoustrojami do zbiornika odkurzacza piorącego. Na koniec dywan zostaje dokładnie sprawdzony przez pracownika w celu wyeliminowania wszelkich pozostałości po plamach.

Czas czyszczenia i schnięcia dywanów. Średni czas schnięcia dywanu to 1 – 2 dni w zależności od jego rodzaju i wielkości. Czas prania dywanu lub wykładziny o wielkości do 20 m2 to ok. 1 godzina (czas ten może się wydłużyć przy mocno zabrudzonym materiale). Zalecamy o zadbanie odpowiedniej cyrkulacji powietrza w celu przyśpieszenia schnięcia dywanu.

Pierzemy dywany sztuczne i wełniane, z krótkim i dłuższym włosem (shaggy).
 
pranie-dywanow

PRANIE I CZYSZCZENIE WYKŁADZIN OBIEKTOWYCH

Oferowana przez nas usługa prania wykładzin obiektowych wpływa korzystnie na podniesienie estetyki pomieszczeń Państwa firmy lub lokalu usługowego, a jednocześnie eliminuje wszelkie drobnoustroje. Stosowane przez nas profesjonalne środki czyszczące gwarantują świeżość przez długi czas.

 

Skontaktuj się z nami, a przygotujemy indywidualną ofertę.