Czyszczenie
elewacji

Czyszczenie
elewacji

Zajmujemy się profesjonalnym myciem elewacji i fasad budynków. Możemy umyć każdego rodzaju elewacje. Wyspecjalizowaliśmy się również w czyszczeniu elewacji trudnych, np. z marmuru, piaskowca, granitu czy innego kamienia naturalnego, elewacji szklanych. Wykonujemy czyszczenie elewacji z podnośnika koszowego lub metodą alpinistyczną. Rodzaj wybranej metody określamy po wstępnej analizie, uwzględniamy technikę w indywidualnej wycenie działań.
czyszczenie-elewacji

Czyszczenie elewacji

Dzięki czyszczeniu elewacji dom lub budynek firmy będzie wyglądał jak nowy. To niewielka inwestycja, która znacząco podniesie walory estetyczne przestrzeni. Podczas mycia usuniemy różnego rodzaju zabrudzenia, które negatywnie działają na elewację, np. mchy, porosty, algi, grzyby, osady wapienne i inne mikroorganizmy.
Inne zalety czyszczenia elewacji: Czyszczenie elewacji to nie tylko kwestia estetyki budynku, ale również techniczne zabezpieczenie budynku przed niszczeniem. Regularne mycie zabrudzeń osadzających się na tynku zapobiega kruszeniu się materiału, wybrzuszeniom czy trwałym przebarwieniom.
Czyszczenie elewacji to zabieg również pielęgnacyjny, który przywraca budynkom świeżość. To znacznie tańsza praca niż malowanie elewacji czy tynkowanie. Dzięki dokładnemu, profesjonalnemu umyciu ścian, okien, elementów dekoracyjnych możesz w krótkim czasie cieszyć się, wyglądającą jak nowa, elewacją.
W ramach czyszczenia elewacji, murów wykonujemy usługę :
usuwanie-graffiti

Usuwania graffiti i zabezpieczania antygraffiti

Pomagamy usunąć graffiti. Aplikujemy stałe lub zmywalne powłoki antygraffiti.
Chemiczne usuwanie graffiti polega na pokryciu zabrudzonej powierzchni odpowiednim środkiem, a następnie gorąco wodnym zmywaniu myjką ciśnieniową. Najważniejszym aspektem i głównym celem działania systemu antygraffiti jest zabezpieczanie powierzchni przed graffiti, które polega na pokryciu fragmentu np. elewacji (przeważnie na całej szerokości do wysokości około 2,5-4 m) odpowiednio dobranym preparatem, który nakłada się w kilku warstwach, najlepiej metodą natryskową, dzięki czemu uzyskuje się trwałą i prawie niewidoczną, zmywalną powłokę ochronną, która izoluje powierzchnię elewacji od wszelkich zabrudzeń.

Skontaktuj się z nami, a przygotujemy indywidualną ofertę.